AKTUALNOŚCI

O MNIE KSIĘGA GOŚCI PLIKI GALERIA SPRZEDAŻ KONTAKT LINKI
MAPY
COUNTER-STRIKE: SOURCE
cs_arcticstorm
cs_cityride
de_arcticstorm
de_deepspace
de_spaceship_fy
COUNTER-STRIKE
cs_snowhidingplace
HALF-LIFE
dm_parking
floracomplex
understation

Copyright © 2003-2016
Webdesign: (-[PREDATOR]-)

KOMIKSY
WSPARCIE
MOJE PROFILE
Portfolio
Facebook
Nasza-Klasa.pl
Allegro
Steam Community

NEWSY:

1 ... 2 , 3 , 4 ... 6

#44: Wyjście z poziomu

01.08.2013

1. Po krótkim, lecz efektywnym zabiegu, strona straciła swój poziom. Zniknęła większość charakterystycznych dla niej poziomych pasków, używanych jako tło. Od dawna uważałem, że paski te przeszkadzają w dłuższym przeglądaniu portalu (zwłaszcza w czytaniu). Kolejnym powodem była zbytnia swoboda wyświetlania strony przez przeglądarki internetowe - skalowały tekst, wciskały odstępy między znakami, rozmazywały - i co najgorsze - rozpierały komórki tabel w taki sposób, iż statyczny wystój w poziome linie tracił swój układ. Paski zastąpiły teraz jednolite barwy, gradienty oraz figury z zaokrąglonymi kątami.

2. Znaczna część tekstu na stronie jest teraz wyjustowana. Na dobre, lub na złe.

3. Usunięto nieaktywne linki do moich profilów HLX Stats na serwerach "SUPERMEDIA" oraz "BYQ". Usunięto też link do portalu społecznościowego "Moja Generacja", związanego z "Gadu-Gadu". Portal zakończył już swoją działalność.

4. Doszły nowe działy w Galerii: Rysunki, Los Alamos oraz Inne. W związku z czym, niektóre grafiki zostały przeniesione do innych działów. Wrzuciłem też dużo nowych obrazków (w tym 4 stare zdjęcia mojej makiety oraz grafiki Los Alamos Warriors):

- Natura - 1,
- Makro - 4,
- Humor - 3,
- Screeny - 5,
- Los Alamos - 8.

5. Odnośnik do Pyłów pustkowi został zaktualizowany. Dodano też link do pliku .pdf.

#43: Galeria prawie skończona

20.09.2012

Galeria została praktycznie ukończona. Aktualnie brakuje tylko ikon paru działów, co mam zamiar zamienić na interaktywne ikony, a także dodać je do okna w prawym-górnym rogu strony. Ze względu na ograncizenia techniczne, zrezygnowałem w Galerii z przycisków "Poprzedni"/"Następny" przy porządkowaniu względem ilości wyświetleń. Algorytm musiałby pamiętać, które obrazki zostały przegądane wcześniej, inaczej zapętla się w nieskończoność przy przeglądaniu. Zmienne w URL, ciasteczku lub sesji PHP nie będą wtedy zbytnio zoptymalizowane. Podobny problem pojawił się przy przeglądaniu wszystkich działów na jednej stronie. W tym przypadku nie jestem pewien, co działa nie tak. Na razie wychodzi na bład przy łączeniu tablic baz danych, gdzie MySQL nie porządkuje poprawnie wyników.


Niestety, w czasie wdrażania nowego systemu opartego o bazę danych, angielska wersja językowa została zablokowana, aż do teraz. Znów można przeglądać stronę w języku angielskim, nadal brakuje jednak tłumaczeń działu Mapy, częsci poddziałów w O mnie, nie wspominając o Pyłach pustkowi, których nie zamierzam tłumaczyć jak na razie.


Żeby news brzmiał mniej technicznie, dodaję 3 nowe screenshoty do Galerii:

#42: 4 nowe zdjęcia w Galerii

29.08.2012

4 nowe zdjęcia w mojej Galerii. Trzy w dziale Screeny i jedno w dziale Osobiste.

WIĘCEJ

#41: Ulubiona muzyka

16.08.2012

Dodałem artykuł o mojej ulubionej muzyce w dziale "O mnie", który tak na prawdę zalegał niedokończony i niezaktualizowany w moim notatniku. Zachęcam do sprawdzenia odnośników, które znajdują się pod tytułami utworów, ale jednocześnie ostrzegam o spoilerach, jakie mogą się w nich kryć (dotyczą gier komputerowych i filmów).

Daję też linka do obrazka, którego szybko przerobiłem ze szkicu MACabry. Grafikę przedstawiającą Lady Arcticę w warsztacie bazy można odkryć na stronie Los Alamos Comics, gdy podaje się za dużą zmienną dotyczącą numeru strony komiksu (w adresie URL).

#40: Los Alamos Comics #2

09.08.2012

Po długim rozkuwaniu i rozmrażaniu pradawnego bytu zwanego LAC - komiksu, którego akcja dzieje się w świecie FOnline: 2238 - wreszcie trafił on na ekpozycję strony Los Alamos Warriors. Prognozy niezależnych ekspertów przedwidują kolejne wydanie na przełomie lat 2014/2015.

WIĘCEJ

#39: Powiew świeżości

19.06.2012

Strona przeszła parę zmian. Między innymi zmieniłem kodowanie z ISO 8859-2 na UTF-8, dzięki czemu nie powinny się pojawiać problemy z polskimi znakami - na różnych przeglądarkach, jak i w moich narzędziach. Zaimplementowałem też prawdziwą bazę danych, która pozwala mi na zgrabniejszą edycję materiałów na stronie. Zmiana ta dotyczy na razie Galerii, ale za jakiś czas obejmie też system newsów, Księgę gości oraz dział z mapami.


A oto liczba dodanych zdjęć do Galerii:
- Humor - 13,
- Lokacje - 3,
- Makro - 2,
- Natura - 1,
- Osobiste (nowy dział) - 4,
- Screenshoty (nowy dział) - 74.


Ilość nowych zdjęć: 97. Mimo, że Galeria nie jest jeszcze ukończona, to zapraszam do jej przeglądania...

#38: Lawboy

07.03.2011

MACabra i ja zrobiliśmy Vaultboya dla gangu Los Alamos Warriors w grze FOnline. Napis na koszulce odnosi się do naszego motta "We are the LAW". Na starych szkicach na klamrze paska od spodni pojawiały się 3 literowe skróty od nicków.

WIĘCEJ

#37: Portfolio

26.02.2011


Już od dłuższego czasu w dziale "O mnie" dostępny był link do mojego portfolio. Zasób wtedy jeszcze nie był uzupełniony do końca, dopiero dzisiaj wgrałem ostatnie zdjęcia. Publikuję to ze względu na moje zainteresowanie branżą gier komputerowych od strony ich wydawania oraz level designu.

Chciałem też dodać, że przez dłuższy czas byłem pochłonięty nauką oraz projektami na uczelni, przez co wszystkie prace były szczerze mówiąc wstrzymane. Nie licząc paru małych aktualizacji i poprawek treści mojego portalu.

WIĘCEJ

#36: Los Alamos Comics #1

04.04.2010

Wraz z MACabrą zrobiliśmy pierwszy odcinek komiksu w uniwersum gry FOnline, w którą aktualnie pogrywamy. W przyszłości ukażą się kolejne części...

Czym właściwie jest Fonline? Jest to modyfikacja łącząca Fallout z Fallout 2 oraz możliwością grania przez Internet. Jak na razie są tylko dwa serwery: pierwszy to The Life After (dla rosyjskojęzycznych) oraz drugi - międzynarodowy - 2238. Mod nadal jest w otwartej fazie beta i czeka go sporo aktualizacji takich jak dodanie postaci graczy w 3D. Poziom trudności jest stosunkowo wysoki, co częściowo eliminuje słabszych zawodników.

WIĘCEJ

#35: "Kawy czy herbaty" - premiera

16.08.2009

Długo męczony przeze mnie 5 odcinek "Pyłów pustkowi" ujrzał światło dzienne. Jak na razie nie udało mi się zrobić do niego jakiejkolwiek grafiki, prawdopodobnie zostanie to zmienione za jakiś czas. Jak nazwa odcinka sugeruje, będzie on bogaty w dialogi, których obejść zamiaru nie miałem. Dzięki nim otrzymujemy więcej informacji o zwiedzanej lokacji. Zresztą przeczytaj i zobacz sam...

WIĘCEJ

1 ... 2 , 3 , 4 ... 6