AKTUALNOŚCI

O MNIE KSIĘGA GOŚCI PLIKI GALERIA SPRZEDAŻ KONTAKT LINKI
MAPY
COUNTER-STRIKE: SOURCE
cs_arcticstorm
cs_cityride
de_arcticstorm
de_deepspace
de_spaceship_fy
COUNTER-STRIKE
cs_snowhidingplace
HALF-LIFE
dm_parking
floracomplex
understation

Copyright © 2003-2016
Webdesign: (-[PREDATOR]-)

KOMIKSY
WSPARCIE
MOJE PROFILE
Portfolio
Facebook
Nasza-Klasa.pl
Allegro
Steam Community

NEWSY:

1 ... 3 , 4 , 5 ... 6

#35: "Kawy czy herbaty" - premiera

16.08.2009

Długo męczony przeze mnie 5 odcinek "Pyłów pustkowi" ujrzał światło dzienne. Jak na razie nie udało mi się zrobić do niego jakiejkolwiek grafiki, prawdopodobnie zostanie to zmienione za jakiś czas. Jak nazwa odcinka sugeruje, będzie on bogaty w dialogi, których obejść zamiaru nie miałem. Dzięki nim otrzymujemy więcej informacji o zwiedzanej lokacji. Zresztą przeczytaj i zobacz sam...

WIĘCEJ

#33: de_deepspace - premiera

19.06.2009

Z przyjemnością informuję, że w dniu dzisiejszym zostaje oficjalnie wydana kolejna mapa do Counter-Strike: Source - de_deepspace. Przeróbka zajęła mi 9 dni pracy.


W niedalekiej przyszłości, gdzieś w głębokiej przestrzeni, gdy gatunek ludzki podbija kosmos, terroryzm nadal istnieje. Terroryści czekają na odpowiedni moment do ataku.

Już czas... Trajektoria ekspedycyjnego statku kosmicznego znajduje się blisko kryjówki terrorystów. To właściwa okazja do abordażu statku. Pierwsze, co muszą zrobić, to zniszczyć główny rdzeń, by uniemożliwić ucieczkę statku. Jednak za pierwszym razem coś idzie nie tak i atakujący giną. Czas na drugi rzut...WIĘCEJ

#32: Koniec zastoju

27.05.2009

Przez kilka miesięcy panował praktycznie zastój prac nad jakim kolwiek projektem. Jednak z nastaniem maja prace powoli ruszyły. Aktualnie pracuję nad trzema mapami:

- de_deepspace (CS:S) - przeróbka de_spaceship_fy na zwykłe de_ z poprawionymi błędami;

- de_fallensands (CS:S) - mapa stylizowana na klimat pustynnego miasta w arabskim kraju. Od dzisiaj można ściągnąć wersję beta. Dodałem także 3 nowe screenshoty;

- EastEmber (F3) - dwie nowe lokacje (miasteczka) do Fallouta 3.


Mam nadzieję, że pierwsza pozycja z listy wyjdzie na początku czerwca. Zobaczymy, jak pozwoli na to mój czas.

#30: de_arcticstorm - film demonstracyjny

07.02.2009

Utworzyłem film demonstracyjny mapy de_arcticstorm. Tego typu materiał staje się powoli standardem wśród sposobów prezentacji dodatkowych map. Film ukazuje szybką podróż mrocznymi korytarzami de_arcticstorm. Nie ma niestety dźwięku otoczenia, a obraz trochę klatkuje.

WIĘCEJ

#29: To tylko świeczka

28.01.2009

Kolejny obrazek trafia do działu Humor w Galerii. Tym razem jest to zdjęcie świeczki, zrobione w jednym z lokalnych pubów. Czy trafione? Oceńcie sami ;) .

#28: "War... War never changes..."

11.12.2008

Temu artykułowi poświęciłem zdecydowanie więcej czasu. I oto powstał. Dokładniej jest to moja recenzja gry Fallout 3 uzupełniona o zdjęcia. Życzę miłej lekturki...

W 2077 roku Stany Zjednoczone zostają zgładzone przez zamasowany atak nuklearny. Firma Vault-Tec przewidziała taki scenariusz i część ludności mogła się schować w Kryptach pod warunkiem, że wcześniej wykupiła tam miejsce oraz miała szansę usłyszeć o rozpoczynającej się wojnie. 200 lat później W jednej z podobnych krypt, oznaczonych numerem 101, w niewiadomych okolicznościach znika pewien mieszkaniec. Jego syn zostaje wmieszany w sprawę i ochrona krypty dostaje rozkaz strzelania do niego. Nie pozostaje mu nic innego jak uciec ze schronu i odkryć, co stało się z ojcem. Jak łatwo się domyślić, te zadanie przypada graczowi(...)

WIĘCEJ

#27: Blask

05.12.2008

Ostatnio dodałem kolejne zdjęcie w dziale Natura o tytule "Blask". W zasadzie zostało zrobione już dawno temu.

WIĘCEJ

#25: Kocia profesja

25.09.2008

Jakiś czas temu przyłapałem obiektywem kota w jakże niezaskakującej pozie. A to oko ma tylko dla pozoru otwarte, że niby myszy wypatruje ;) .

WIĘCEJ

#23: Nowe przyciski

14.09.2008

W dziale Galeria każda strona z opisem zdjęcia lub obrazka została wyposażona w dwa przyciski ("Poprzedni" i "Następny") pomagające w szybszej nawigacji w danym poddziale.

#22: Moje profile

11.09.2008

Lewe menu przeszło lekkie uporządkowanie. Stwierdziłem, że nie ma sensu robić osobnych przycisków do moich profilów, bo lepsza jest ich uproszczona lista. Łącza do profilów zostały także dodane do działu Linki. Teraz całe lewe menu jest interaktywne, a przyciski podświetlają się przy najechaniu kursora.

WIĘCEJ

1 ... 3 , 4 , 5 ... 6