AKTUALNOŚCI

O MNIE KSIĘGA GOŚCI PLIKI GALERIA SPRZEDAŻ KONTAKT LINKI
MAPY
COUNTER-STRIKE: SOURCE
cs_arcticstorm
cs_cityride
de_arcticstorm
de_deepspace
de_spaceship_fy
COUNTER-STRIKE
cs_snowhidingplace
HALF-LIFE
dm_parking
floracomplex
understation

Copyright © 2003-2016
Webdesign: (-[PREDATOR]-)

KOMIKSY
WSPARCIE
MOJE PROFILE
Portfolio
Facebook
Nasza-Klasa.pl
Allegro
Steam Community

NEWSY:

1 ... 4 , 5 , 6

#21: System komentarzy

19.08.2008

Dodałem możliwość wpisywania komentarzy w działach Galeria i Mapy. Do systemu komentarzy, jak i wpisów do Księgi gości trzeba było dodać zabezpieczenia przeciw botom spamerskim. W ten sposób doszła konieczność przepisywania liczby z obrazka generowanego przez skrypt. Za jakiś czas może pojawić się także system oceny plików we wcześniej wymienionych działach.

#20: Poprawki i nowości

04.08.2008

Dodałem nowy dział w Galerii o nazwie Humor, a w nim zdjęcie widoczne obok.

Kolejną zmianą było usunięcie w Galerii działu Makieta - po prostu nie był zbyt popularny.

Ogólnie strona przeszła serię poprawek, zwłaszcza pod inne przeglądarki, takie jak nowa Mozilla Firefox 3 i Internet Explorer.

#19: "There's no place like home"

02.07.2008

Nie było mnie prawie tydzień w Koszalinie z powodu zlotu serwera BYQ/SM, ale już wróciłem i dodałem parę rzeczy. Między innymi dwa zdjęcia z Krakowa, w którym przyszło mi gościć:
Jakiś czas temu dodałem też artykuł w dzaiale O mnie na temat Assault Support Team. Niebawem znajdą się tam kolejne obrazki, w tym logo klanu.


Niedługo dodam parę nowych ofert w dziale Sprzedaż. Ostatnio wycofałem trzy obiekty, ponieważ ich stan zużycia był już za duży.

#18: Ekspozycja

17.06.2008

Chociaż minęło już trochę czasu od wykonania tego zdjęcia, nie wiem czemu aż do teraz go nie wrzuciłem.

WIĘCEJ

#16: Po burzy

01.06.2008

W związku z moimi zmaganiami maturalnymi zrobiłem dłuższą przerwę w twórczości. Na szczęście (przynajmniej taką mam nadzieję) jest to już przeszłością, a ponieważ właśnie nadszedł czerwiec - symbol wolności - publikuję kolejny odcinek opowieści "Pyły pustkowi". Pozostaje życzyć miłej lekturki...

WIĘCEJ

#15: Nowy dział Sprzedaż

14.04.2008

Otworzyłem dawno planowany dział Sprzedaż. Po jakimś czasie zostanie uzupełniony o nowe oferty oraz opisy i zdjęcia aktualnych. Oczywiście, ceny podane w tym dziale nie są ostateczne i podlegają możliwości negocjacji. Zapraszam do przejrzenia ofert. Kto wie... Może znajdziesz tam coś dla siebie.

WIĘCEJ

#14: Nowy obrazek

01.04.2008

Jakiś czas temu grałem w CS:S na cs_cityride i zachciało mi się zrobić screenshota. Wrzuciłem go tutaj po zmodyfikowaniu. Prawie jak komiks...

WIĘCEJ

#13: Nowe screenshoty de_fallensands

05.03.2008

Dodałem trzy nowe zdjęcia mapy de_fallensands:

WIĘCEJ

#12: Road to Nowhere

16.02.2008

Dodałem informacje o kolejnej nieukończonej mapie, tym razem do Half-Life'a 2. Jej nazwa to "Road to Nowhere" i jest to plansza dla pojedynczego gracza, czyli w trybie single player. Ciekawe, czy uda mi się kiedyś ukończyć, bo zaplanowałem ją trochę dużą...

WIĘCEJ

#11: de_fallensands

15.02.2008

Dodałem artykół na temat mapy do CS:S w klimacie pustynnego miasta. de_fallensands do tej pory nie ujrzało światła dziennego. Czy skończę to kiedyś? Nie wiadomo...

WIĘCEJ

1 ... 4 , 5 , 6